26.01.2024 15:03

Повідомлення про початок підготовки аналітичного звіту з метою проведення містобудівного моніторингу

65b3ae299c917__81870311d7fbb99813a9acd25bfa8d75.png

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначає, що містобудівний моніторинг - це система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об’єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів.
На виконання вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333) Радехівська міська рада розпочинає прийом пропозицій щодо необхідності здійснення моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні - генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій в межах Радехівської територіальної громади за 2023 рік, а також інформує про початок підготовки аналітичного звіту.
Пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування просимо надавати з  29.01.2024 по  29. 02.2024 в
паперовій (місто Радехів, пр. Відродження 3 ) та електронній формі (radekhiv-miskrada@ukr.net) фізичним особам із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.