04.03.2024 11:14

Радехівська ДПІ інформує: Коментар з питань декларування доходів за 2023 рік

65e590f9f1e3a__ДЕКЛАРАЦІЯ.png

Днями у Радехівській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів, отриманих протягом 2023 року.

Коментар під час зустрічі надала заступник начальника ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Лелик Стефанія, зокрема: хто має подати декларацію про майновий стан та доходи у обов’язковому порядку, хто може скористатися правом на отримання податкової знижки та які доходи не декларуються, тощо.

Окрім того громадян – платників податків повідомили, що з 01.01.2024 року діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи, у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Мінюсті 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873, а також  звернули увагу на переваги подання її в електронному вигляді через Електронний кабінет платника або за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова».