17.04.2024 14:52

У середу 17.04 . 2024 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань  планування, бюджету, фінансів, енергозбереження, інвестицій та транспорту (голова П. Ткачук).

661fb7eb0c5c5__20240417_101346.jpg

Депутати обговорили проекти рішень з  питань, які плануються на включення у порядок денний  40 сесії, розглянули листи організацій щодо виділення коштів . Зокрема, заслухали і схвалили звіт про виконання місцевого бюджету Радехівської територіальної громади за І квартал 2024 року, підтримали проекти рішень  «Про внесення змін до показників місцевого бюджету Радехівської міської територіальної громади на 2024 рік» та «Внесення змін до місцевих програм». Також одноголосно погодили Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Радехівській територіальній громаді на 2024-2025  роки та інші питання порядку денного.

На засіданні комісії також обговорювались окремі земельні питання.

В роботі комісії взяли участь міський голова С. Коханчук, ,  секретар міської ради  М. Климочко, ,начальник фінансового відділу Л. Прус, начальник юридично-кадрового відділу А. Міщук, начальник земельного відділу В.Офіцинська. завідувач сектору «Служба у справах дітей» В.Янсевич.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Радехівської міської ради.