18.04.2024 14:47

В рамках підготовки до 40 сесії Радехівської міської ради у четвер 18.04. 2024 року відбулося спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту та ЖКГ та комісії з питань регламенту, етики, законності, захисту прав і законних інтересів громадян

66210864228d2__20240418_102143.jpg

В рамках підготовки до 40 сесії Радехівської міської ради у четвер 18.04. 2024 року відбулося спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту та ЖКГ ( голова

Ю. Кулич)  та комісії з питань регламенту, етики, законності, захисту прав і законних інтересів громадян (голова В.Жук).

Депутати схвалили для розгляду на сесії проект порядку денного. Також були підтримані та визнані такими, що відповідають чинному законодавству проекти рішень 40 сесії. Обговорили та запропонували затвердити на сесії звіт про виконання місцевого бюджету за І квартал 2024  року, зміни до бюджету та до окремих діючих програм.  Також одноголосно погодили Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Радехівській територіальній громаді на 2024-2025  роки та інші питання порядку денного.

На засіданні комісії також обговорювались окремі земельні питання.

В роботі комісії взяли участь міський голова С. Коханчук, ,  секретар міської ради  М. Климочко, ,начальник фінансового відділу Л. Прус, начальник юридично-кадрового відділу А. Міщук, начальник земельного відділу В.Офіцинська. завідувач сектору «Служба у справах дітей» В.Янсевич.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Радехівської міської ради.

20240418_102001.jpg