25.04.2024 10:36

У середу 24.04. 2024 року відбулася 40 сесія Радехівської міської ради. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів та міський голова С. Коханчук.

662a08662f416__Radehiv-gromada.png

До порядку денного сесії було включено 41 питання, депутати підтримали рішення по 40 питаннях. Не набрало достатньої кількості голосів звернення щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне.

Депутати  затвердили звіт про виконання місцевого бюджету Радехівської територіальної громади за І квартал 2024 року та внесли зміни до показників бюджету на 2024 рік. Зокрема, кошти були скеровані на підтримку Збройних сил України  і Територіальної оборони, на оплату енергоносісіїв , створення безбар’єрного доступу у закладах освіти, фінансування цільових програм та ін.. Також було підтримано дві цільові програми, а саме ,  «Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Радехівській територіальній громаді на 2024-2025  роки.»  та  «Програми підтримки КЗ ЛОР «Підкамінський психоневрологічний інтернат»  на 2024 рік.» та внесено зміни до окремих діючих цільових програм.

На сесії розширили перелік послуг ЦНАП , прийняли рішення з питань, що стосуються  комунального майна та по 31-му земельному питанню.

Детальніше з текстами рішень та результатами голосування можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Радехівської міської ради  у спеціальній закладці з посиланням на «ГОЛОС». https://miskrada-radekhiv.golos.net.ua/?p=pryynyati_rishennya&sp=list