26.04.2024 16:34

Про освітній курс «Історія українського громадянського суспільства»

662bae01b5e99__6627e26b89028__1f99031b4f972e42986e0bce28f864a0.jpg

Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн- курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн- платформі Зрозуміло! Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства.

Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді. Він також точно буде корисним для всіх, хто цікавиться історією розвитку українського суспільства.

Протягом курсу ви дізнаєтеся про:

• короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;
  • «Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;
  • становлення й розвиток незалежних українських медіа;
  • причини й передумови Революції гідності – протесту, який формував трансформацію всієї системи правил та інституційного поля держави;
  • концепцію мультикультуралізму та її втілення в Україні;
  • політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;
  • історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;
  • силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

Для кого цей курс?

Успішне завершення курсу дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредити ЄКТС або шість академічних годин і зараховується як самоосвіта.

Реєстрація за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-044+Jan2024/about