07.06.2024 12:29

Завжди готові до будь-якої загрози!

6662d322d0066__111.jpg

28 травня 2024 року на підприємствах вугільної галузі уперше за 12 років за ініцативи керівництва ДП «Львіввугілля» та Кабінету міністрів провели масштабні тактичні навчання для попередження та правильного реагування на надзвичайні ситуації. Під час навчань було відпрацьовано план ліквідації умовної аварії - пожежі у гірничій виробці. Варто зазначити, що навчання такого рівня у регіоні відбулися вперше з 2012 року», - заявили в міністерстві. Серед учасників - гірничорятувальники Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону, командний склад 8 і 10 ВГРЗ, працівники ДП «Львіввугілля» і шахт, у чиїй зоні відповідальності впровадження плану ліквідації аварій, а також фахівці ДСНС України у Львівській області. Загалом - понад 100 осіб. «Промислова безпека на підприємствах вугільної галузі - важлива складова роботи. Адже безпека працівників, дотримання належних умов організації праці та правил роботи у вугільних шахтах є необхідними у процесі нарощування видобутку. Тактичні навчання - ефективний інструмент попередження надзвичайних ситуацій на шахтах», - зазначив заступник міністра енергетики Олександр Хейло.

Під час навчань було розроблено оперативний план ліквідації аварії взводами ВГРЗ, працівники шахти виконали оперативні завдання в гірничих виробках та на поверхні шахти. Також учасники навчань продемонстрували показове застосування гірничорятувальної техніки та відпрацювання заходів з евакуації працівників з шахти.