Логотип

Радехівська міська територіальна громада

Львівська область, Червоноградський район

10.06.2024 14:59

Радехівська ДПІ інформує: Роз’яснення під час “круглого столу»

6666eaac39ad1__картинка-круглий-стіл-(2).jpg

Днями, начальник Радехівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Руслана Мулявка під час «круглого столу» із суб’єктами господарської діяльності наголосила  про основні критерії, за яких підприємці можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування, які податки та в яких розмірах сплачувати.

Також проінформувала про обов’язок підприємців застосовувати РРО чи ПРРО при проведенні розрахункових операцій, звернув увагу на необхідності правильного заповнення реквізиту "Призначення платежу" в платіжці, ведення  обліку товарних запасів та забезпечення оформлення трудових відносин з найманими працівниками.  

Роз’ясннила як скористатись Електронним кабінетом, в частині подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та надання запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами.

Крім цього, посадовець розповіла про можливість скористатися до 31 грудня п.р.   податковою знижкою. При цьому звернув увагу, що підприємці не мають право на податкову знижку, а отримати її вони можуть лише за умови, якщо вони є ще найманими працівниками. 

Також, Руслана Мулявка повідомила про можливість звернутись на Комунікаційну податкову платформу Головного управління ДПС у Львівській області за адресою lv.ikc@tax.gov.ua.

Наприкінці фахівець відповіла на запитання платників податків та надала практичні поради щодо застосування норм податкового законодавства на конкретних прикладах.