12.07.2024 16:23

Повідомлення про вступ з 01 січня 2025 року нормативної грошової оцінки земельних ділянок міста Радехів Червоноградського району Львівської області

66912f608b88d__5f3cd793bf69c192115333.jpg

Радехівська міська рада повідомляє, що відповідно до рішення №5 38 43 позачергової сесії Радехівської міської ради від 12 липня 2024 року «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних

ділянок в межах території Радехівської територіальної громади Червоноградського району Львівської області ( в межах населеного пункту м. Радехів) з 1 січня вводиться в дію  нова нормативна грошова оцінка земельних ділянок в межах території Радехівської територіальної громади Червоноградського району Львівської області ( в межах населеного пункту м.Радехів) .

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок враховується  для визначення розміру земельного податку,  державного мита при міні, спадкування та дарування земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

У зв’язку з цим :

-власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок ( крім фізичних осіб)  станом на 01 січня 2025 року не пізніше 20.02.2025 року отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затвердженої цим рішенням, та забезпечити подання податкових декларацій із плати за землю у ГУ ДПС у Львівській області;

-орендарям земельних ділянок у м. Радехів до 20.02.2025 року звернутися в відділ земельних ресурсів Радехівської  міської ради  для внесення змін до договорів оренди землі у частині розміру орендної плати за землю шляхом укладання Додаткових угод до договорів оренди землі.