15.02.2023 10:45

Депутатський корпус Радехівської міської ради готується до 29 чергової сесії.

63ec9b9c4e5ef__20230214_131456.jpg

Депутатський корпус Радехівської міської ради готується до 29 чергової сесії. 13.02. відбулось засідання комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту та ЖКГ ( голова Ю. Кулич). На засіданні було розглянуто 16 проектів рішень з питань , що планується розглянути на сесії, а також листи і звернення від організацій та установ.

Зокрема, було заслухано звіт міського голови С. Коханчука про роботу ради та її виконавчого комітету за 2022 рік, звіти про виконання бюджету за 2022 рік та виконання Програми « Соціально-економічного та культурного розвитку Радехівської територіальної громади» за минулий рік. Депутати обговорили та внесли свої пропозиції до програм, змін до показників місцевого бюджету на 2023 рік та інших питань. Також було запропоновано підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування Програми Нової Української Школи.

Після детального обговорення проектів рішень депутатами рекомендовано затвердити   їх на сесії.

63ec9ba409e27.jpg