21.02.2023 09:11

63f46f224019a__20230221_082855-(1).jpg

Завершується підготовка до 29 сесії . 20.02 2023 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження, інвестицій та транспорту (голова П. Ткачук)

Депутати заслухали звіти міського голови про роботу ради та її виконавчого комітету за 2022 рік, по виконанню бюджету Радехівської міської ради за 2022 рік та Програми « Соціально-економічного та культурного розвитку Радехівської територіальної громади» за минулий рік, а також звіти керівників комунальних підприємств і рекомендували для затвердження на сесії. На засіданні комісії було розглянуто ряд програм, які плануються на 2023 рік та зміни до діючих програм.  На засідання комісії були запрошені керівники правоохоронних органів, ДСНС  від яких було подано клопотання про виділення коштів для належного функціонування підрозділів, що забезпечують правопорядок і безпеку на території громади. Дуже ґрунтовно депутати обговорили питання внесення змін до показників місцевого бюджету на 2023 рік. Всього було опрацьовано 23 питання порядку денного.

Після детального обговорення проектів рішень депутатами рекомендовано затвердити   їх на сесії.