15.03.2023 10:34

Законодавчі вимоги щодо отримання допуску/посвідчення/ на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

6411837dc1dac__6206171235cc6422788795.png

Держпродспоживслужба інформує

Відповідно до Закону України «Про захист рослин» ст.16,17,Закону України «Про пестициди і агрохімікати»ст.11 особи ,які виконують роботи по транспортуванню,зберіганню,

застосуванню,торгівлею  пестицидами  і агрохімікатами зобов’язні пройти щорічне навчання з видачею допусків і посвідчень. Порядок одержання допуску(посвідчення) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.1995 №746. Навчання проводиться за кошти підприємств і організацій. Вартість навчання встановлюється відповідно Переліку платних послуг , які надаються органами ГУ Держпродспоживслужби . Керівники господарств, підприємств і організацій, фермери, а також працівники, які займаються торгівлею пестицидами зобов”язані визначити контингент працівників , які мають пройти навчання і подати відповідні заяви і списки, а також копії медоглядів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №297 від 16.03.2022 року п.1 встановлено,що строк дії допусків(посвідчень) на право роботи,пов’язаної з транспортуванням,зберіганням,застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами,

виданих відповідно до законодавства і дійсних станом на 01 січня 2022 року продовжується на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

За  додатковою інформацією звертатись у відділ захисту рослин,фітосанітарної    діагностики та прогнозування Управління фітосанітарної безпекиГУДержпродспоживслужби у Львівській області за адресою: м.Кам’янка-Бузька, вул.Незалежності,27

Тел.0964836558

Головний спеціаліст  відділу захисту рослин,фітосанітарної

діагностики та прогнозування  Управління

фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби

у Львівській області:                                                                                              Ціж Л.В.