30.03.2023 10:05

642534f939bd4__kudr.jpg

Оголошення!

Повідомляємо про те , що  04.04.2023 року о 15:00 в приміщенні Радехівської міської ради (сесійна зала)за адресою пр. Відродження, 3, м. Радехів  відбудеться перше засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на заміщення вакантної посади завідувача Народного дому с. Андріївка, завідувача Народного дому с. Бабичі, завідувача Народного дому с. Бишів, завідувача Народного дому с. Забава, завідувача Народного дому с. Йосипівка, завідувача Народного дому с. Криве, завідувача Народного дому с. Мукані, завідувача Народного дому с. Немилів, завідувача Народного дому с. Нестаничі, завідувача Народного дому с. Опліцько, завідувача Народного дому с. Пиратин, завідувача Народного дому с. Полове, завідувача Народного дому с. Радванці, завідувача Народного дому с. Розжалів, завідувача Народного дому с. Сабанівка, завідувача Народного дому с. Середпільці, завідувача Народного дому с. Станин, завідувача Народного дому с. Сушно, завідувача Народного дому с. Тетевчиці, завідувача Народного дому с. Торки, завідувача Народного дому с. Шайноги, завідувача музею-садиби ім. Маркіяна Шашкевича с. Нестаничі, директора історико-краєзнавчого музею м. Радехів.