18.04.2023 08:03

Великоднє привітання!

6439198455219__IMG_3238.jpeg

Шановна громадо!

З Великодніми передзвонами входить в наші домівки та серця найбільш величне свято – Воскресіння Христове. Попри біль і страждання, які принесла в наш дім війна, ніщо не може відібрати в нас промінчик світла, бо Світло Великодня додає нам непохитної віри в Перемогу. Тож, святкуючи  Пасху Христову, прославляючи  Воскреслого  Господа  від серця до серця ділімося цим світлом і любов’ю примножуючи його.

У цей день прославлення великої, вічної перемоги добра над злом з особливим почуттям вітаємо наших мужніх захисників, молитовно бажаючи їм захисту від воскреслого Христа. А світло пасхальної свічки нехай зігріває серця родин загиблих Героїв.

Засилаю найсвітліші великодні вітання. Бажаю, щоб Божа ласка з миром, вірою та любов’ю завжди перебували в кожній родині. Смачної паски, кольорових писанок, щедрого великоднього кошика, мирних свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Міський голова Степан КОХАНЧУК