05.05.2023 12:18

Засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту та ЖКГ

6454c9f2ca87e__20230505_091304-(1).jpg

У четвер 04.05.2023 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту та ЖКГ( голова Ю. Кулич) . На засіданні були присутні усі члени комісії, міський голова С. Коханчук, секретар ради М. Климочко, начальник фінансового відділу Л. Прус. Депутати обговорили та подали пропозиції до проектів рішень, які планується розглянути на 31сесії Радехівської міської ради. Зокрема, заслухали звіт про виконання місцевого бюджету за І квартал 2023 року, подали пропозиції щодо внесення змін до показників бюджету на 2023 рік, рекомендували для затвердження на сесії звітів старост. Також були розглянуті програми, зміни до програм, листи.