08.05.2023 15:34

6458ec6342567__20230508_145120.jpg

У понеділок 08.05.2023 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження, інвестицій та транспорту ( голова П. Ткачук). Депутати розглянули проекти рішень з 24 –х питань, які пропонуються на розгляд 31 сесії та листи керівників підприємств, організацій, держустанов.

Після детального обговорення та коригування запропонували на затвердження на сесії звіт про виконання місцевого бюджету  територіальної громади за І квартал 2023 року, звіт про виконання фінансового плану КНП «Радехівська ЦРЛ» за І квартал, зміни до бюджету на 2023 рік, погодили цільові програми та проекти рішень з комунального майна та земельних питань.

Доповідали по питаннях порядку денного Л. Прус – начальник фінансового відділу, А. Міщук – начальник юридично-кадрового відділу, Л. Цибуля – директор КНП «Радехівська ЦРЛ».

У роботі комісії взяли участь міський голова С. Коханчук, І заступник міського голови В. Шевчук, секретар ради М. Климочко.