01.06.2023 17:23

Сьогодні Радехівщина відзначає Міжнародний День захисту дітей.

6478aa9a67555__Ф3.jpg

Сьогодні Радехівщина  відзначає Міжнародний День захисту дітей.

У Радехові діяло декілька святкових локацій: Публічна бібліотека для дітей м. Радехова організувала зустріч маленьких читачів з дитячою письменницею Любов’ю Відутою, яка  презентувала свої твори учням; Народний дім м. Радехів представляв до уваги діточок та дорослих виставу-мюзикл «Червона шапочка по-українськи», яка глядачам дуже сподобалась, оскільки зірвала шквал аплодисментів; історико-краєзнавчий музей Радехівщини гостинно відчинив двері діткам з Вузлового, Нестанич та Павлова, де було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію. Бажаючі мали можливість зробити гарні фото біля фотозони, яка була облаштована на галявині поблизу музею; Радехівська школа мистецтв ім. митрополита А. Шептицького організувала для дітей акцію-майстерклас «Доторкнись до серця дитини»; Радехівський КЗ «Спорт для всіх» у міському парку залучив дітей до активних ігор та забав, де дітки були поділені на команди, а перемогу отримала дитяча дружба. Дитяче свято вдалося на славу! Дякуємо ЗСУ за можливість його провести.

Переможемо! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Ф1.jpg Ф2.jpg Ф3.jpg Ф6.jpg Ф8.jpg