07.08.2023 10:26

В Радехівській ДПІ проведено черговий практикум з платниками по реєстрації РРО / ПРРО.

64d09cb15b413__IMG_5920-практикум-РРО.jpg

У Центрі обслуговування платників податків Радехівської ДПІ проведено практикум щодо реєстрації РРО/ПРРО через електронний кабінет платника.

За допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» платники мають можливість дистанційної роботи  в режимі онлайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО.

Фахівцем інспекції  надано практичні рекомендації щодо подання платниками податків заяв, запиті, звітності в електронній формі, та подання повідомлення про об’єкти оподаткування за допомогою Електронного кабінету платника.

Присутнім нагадали про обов’язковість дотримання податкового законодавства щодо сплати в повному обсязі податків і зборів до бюджетів, важливість легалізації найманої праці, використання РРО/ПРРО при проведенні розрахункових операцій.