09.08.2023 17:00

Оголошення про прийом документів на заміщення посади завідувача Народного дому с. Нестаничі

64d39c3bca097__vakansiyi.jpg

Радехівська міська рада оголошує прийом документів від кандидатів на заміщення посади завідувача Народного дому с. Нестаничі: Львівська обл., Червоноградський район, с. Нестаничі, вул. Маркіяна Шашкевича, 87, на неповний робочий тиждень, тривалість 20 год. на тиждень.

Посадовий оклад 6133,00 грн.

Завідувач Народного дому призначається шляхом проходження співбесіди.

Права, обов’язки і відповідальність завідувача Народного дому, умови його матеріального забезпечення, інші умови праці визначаються контрактом.

Загальні вимоги до кандидатів: творчий доробок, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до статті 21¹ Закону України «Про культуру» керівником

комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї голови Радехівської міської ради.  Кандидати на посаду подають наступні документи:

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу

- копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків

- копії документів про вищу освіту

Документи приймаються з 10 серпня 2023 року до 15 серпня 2023 року до 11.00 год.

Співбесіда відбудеться 15 серпня 2023 року. Про час проведення співбесіди кандидатів буде повідомлено додатково через засоби зв’язку вказаних в автобіографії.

Тел. для довідок: 0972271127 Єрмілова Світлана Миколаївна.

Міський  голова                                                                 Степан КОХАНЧУК