22.09.2023 11:12

Дорожня карта для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених

650d4e01dfdf7__uchasnik_ato.jpg

На базі Координаційних центрів підтримки цивільного населення проводиться інформаційна кампанія та розроблено дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених, які займаються питаннями отримання соціальних виплат, комунікації з військовими частинами і ТЦК та СП, а також безкоштовного адвокатського супроводу та психологічної підтримки. Також розроблено  дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат.

getDocument_page-0001.jpg getDocument_page-0002.jpg