25.09.2023 09:06

Радехівська ДПІ інформує: Робоча група - зустріч з платниками Радехівської міської територіальної громади.

65112375a9df4__зустріч-з-платниками-09.jpg

Нещодавно відбулося  виїзне засідання  робочої групи з питань сплати податків до місцевого бюджету, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Радехівської  міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Шевчука В. П.

Фахівцями Радехівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області, Радехівського відділу Червоноградської філії Львівського обласного центру зайнятості, фінансового відділу Радехівської  міської територіальної громади надано інформаційно-роз’яснювальну консультацію платникам щодо застосування норм податкового законодавства.

Обговорювалися питання легалізації робочих місць, проаналізовано причини та надано рекомендації по виправленню ситуації, що склалася. Акцентовано увагу платників на погашення податкової заборгованості в період дії воєнного стану, оскільки податкові надходження в подальшому забезпечать матеріальний аспект потреб громади.

Також платникам нагадали про зміни внесенні Законом України від 30.06.2023 р. №3219-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших Законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», про порядок застосування РРО/ПРРО; переваги використання електронних сервісів ДПС.

Зустріч пройшла у форматі цікавого та корисного діалогу для кожної із сторін