27.10.2023 09:49

У вівторок 24.10. 2023 року відбулася 35 сесія Радехівської міської ради.

653b5eae5314f__photo_5321159769450467435_y.jpg

У роботі сесії взяли участь 22 депутати та міський голова С. Коханчук. До порядку денного сесії було включено 36 питань, депутати підтримали рішення по 35 питаннях, одне рішення не було прийнято.

На сесії були внесені зміни до окремих діючих цільових програм та затверджена Програма інформатизації «Цифрова Радехівщина» на 2023-2024 роки.  Депутати затвердили звіт про виконання місцевого бюджету за 9 місяців, а також були внесені зміни до місцевого бюджету на 2023 рік, зокрема, кошти з перевиконання бюджету  були спрямовані на закупівлю необхідного обладнання для військової частини, на компенсацію КП« Радехівське ВКГ» за різницю в тарифах на комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами). Були скеровані кошти на галузь освіти ( на заробітну плату педагогічним працівникам, ремонт приміщень, обладнання кабінету безпеки та ін..) та ремонт  приміщення , де проживають внутрішньо переміщені особи.

Депутати заслухали і  обговорили інформацію начальника відділення М. Ляски про роботу  ВП № 1 Червоноградського РВП Головного управління Національної поліції у Львівській області про роботу відділення за 9 місяців 2023 року, внесли свої рекомендації для покращення роботи відділення поліції.

На сесії розглянули питання, що стосуються комунального майна та 22 земельні питання .

Детальніше з матеріалами сесії можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Радехівської міської ради.