Радехівська міська територіальна громада

Львівська область, Червоноградський район

08.11.2023 09:18

Поновлення документів осіб що знаходяться на квартирній черзі!!!

654b369946edf__o_1evu649ps127717a41s041ck11cdo2k.jpg

Згідно зі статтею 36 Житлового кодексу України, пунктом 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Україні», виконавчі комітети місцевих рад, підприємства, установи, організації щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводять перереєстрацію громадян, котрі  перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання житлових приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради, проводяться після прийняття рішень цими органами.

   Радехівська міська рада проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку до 31.12.2023 року. Нагадуємо про необхідність пройти зазначену перереєстрацію документів.

   Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування позачергової, першочергової та загальної квартирних черг та будуть сприяти прозорому обліку таких громадян.

   Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами документів, а саме:

1). Копія паспорта громадянина України;

2). Копія ідентифікаційного номера;

3). Довідка  про реєстрацію місця проживання особи  на кожного члена сім’ї (за формою Додаток 13 до Правил реєстрації  місця проживання);

4). Довідки про перебування заявника та членів його сім’ї на квартирному обліку за місцем  роботи;

5). Документи про наявність пільг (за наявності);

6). Акт обстеження житлових умов;

7). Копія свідоцтва про шлюб;

8). Копія свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

9). Відомості з державного реєстру прав на нерухоме майно;

10). Копія договору найму житла (за наявності).

        Прийом документів проводиться щодня в приміщенні Радехівської міської ради за  адресою  проспект Відродження, буд. 3, м. Радехів (крім вихідних днів):

понеділок – четвер з 9:00 до 18:00;

п’ятниця з 9.00 до 17.00;

перерва з 13:00 до 14.00.

    Громадяни, які не поновлять документи у  встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, а отже, будуть зняті з квартирної черги.

                            Виконавчий комітет Радехівської міської ради