19.08.2024 15:43

Щодо перейменування об'єктiв топонiмiї Радехiвська Micька рада повідомляє:

598519d6-1547-435f-9047-531d48a39339.jpg

На виконання Закону Украiни "Про засудження та заборону пропаганди російської  iмперськоi полiтики в Україні i деколонiзацiю топонiмiї", та з метою очищення громадського простору населених пунктiв областi вiд маркерів російської iмперської пропаганди, 18 липня 2024 року начальником Львiвської обласної вiйськовоi адмiнiстрацiї Максимом Козицьким було пiдписане розпорядження №689/0/5 -24ВА "Про перейменування об'єктiв топонiмii в населених пунктах Львiвської областi".

Згідно цього рішення в Радехівській територіальній громаді перейменовуються такі вулиці:

1.  село Корчин, вулиця Миру перейменовано на         вулиця Василя Мельничука

2.  село Корчин, вулиця Перемоги перейменовано на         вулиця Iгоря Бiлозiра

3.  село Корчин, вулиця Возз'єднання перейменовано  на        вулиця Степана Коваля «Рубашенка»

4.  село Павлiв, вулиця Петра Чайковського перейменовано на       вулиця Отця Iвaнa Гриньоха

5.  село Новий Виткiв, вулиця Возз'єднання перейменовано на       вулиця  Василя Бiлецького

6.  село Вузлове, вулиця Возз'єднання  перейменовано на        вулиця Отця Мирона Коритка

7.  село Вузлове, вулиця Миру перейменовано на          вулиця Отця Степана Петрушевича

8.  село Волиця, вулиця Миру перейменовано на         вулиця Сотенного Довбуша

9.  село Полове, вулиця Миру перейменовано на          вулиця Степана Сенюка

10.  мicтo Радехiв, вулиця Миру перейменовано на        вулиця Левка Лук'яненка

11.  село Синькiв, вулиця Миру перейменовано на        вулиця Якова Миколаєвича