10.09.2024 12:41

Сектор містобудування та комунальної власності Радехівської міської ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу Генеральних планів с. Стоянів та м. Радехів.

d3763986-e3f6-4462-a443-d7af7a18f5e8.jpg

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», сектор містобудування та комунальної власності Радехівської міської ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу Генеральних планів с. Стоянів, та м. Радехів та початок підготовки аналітичного звіту.

Сектор містобудування та комунальної власності Радехівської міської ради починає збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу. З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу об’єктів містобудування та розвитку с. Стоянів, та м. Радехів.

Пропозиції громадськості приймаються з 11.09.2024 року до 11.10.2024 року на електронну адресу arch.radekhiv@gmail.com, або особисто за адресою пр. Відродження 3  (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.