30.04.2024 11:32

Нагадування про проведення громадських обговорень.

6630adbfc7045__374eb568e131630023105c6d702fed5a.jpg

Нагадування про проведення громадських обговорень. З метою врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій, виконавчий комітет Радехівської міської ради повідомляє, що відповідно до статті 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться громадське обговорення проекту детального плану території : - « Розташування площадки по виставці-продажу сільськогосподарської техніки за межами с.Станин на території Радехівської міської ради Львівської області » .

Площа земельної ділянки на яку розроблений детальний план території – 1,2271 га.
Місцезнаходження земельної ділянки: територія Радехівської міської ради за межами с.Станин.
Замовник проекту: Радехівська міська рада ;
Розробник проекту: ФОП Макар Андрій Павлович
Ознайомитися з проєктом детального плану території можна у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. в приміщенні Радехівської міської ради за адресою: м.Радехів
пр..Відродження,3 ( сектор містобудування та комунальної власності Радехівської міської ради) та на офіційному веб - сайті Радехівської  міської  ради.
Пропозиції ( зауваження) громадськості подавати до початку громадських слухань до 6 травня 2024 року .
Громадські слухання по розгляду пропозицій та зауважень до проєкту детального плану території відбудуться о 10.00 год. 7 травня 2024 року в сесійній залі Радехівської міської ради: за адресою : м. Радехів, пр. Відродження, 3.

Додаткові матеріали за посиланням : https://drive.google.com/drive/folders/1aZQMSjxrRqv2fh4CLvqCdkUV3xGm0QTz?usp=sharing