04.10.2024 15:36

Оголошення про проведення громадських обговорень

fba9a833-d36e-4b50-9e1e-fb1d58351e48.jpg

З метою врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій, виконавчий комітет Радехівської міської ради повідомляє, що відповідно до статті 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності»
проводяться громадські обговорення проєктів містобудівних документацій:

- « Детальний план території в м.Радехів по вулиці Івана Франка з метою визначення площі та встановлення межі прибудинкової території, необхідної для обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Оселя Івана Франка 4».

Площа земельної ділянки на яку розроблений детальний план території – 0,0766 га.
Місцезнаходження земельної ділянки: територія Радехівської міської ради, вул. Івана Франка 4 в м. Радехів.
Замовник проекту: Радехівська міська рада.
Розробник проекту: ФОП Макар А.П. .

- « Детальний план території «Визначення планувальної організації частини приватної земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» в землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», по вулиці Піскова,52 в с.Андріївка, Червоноградського району Львівської області. Кадастровий номер 4623984600:02:003:0024» .

Площа земельної ділянки на яку розроблений детальний план території – 0,0048 га.
Місцезнаходження земельної ділянки: територія Радехівської міської ради, вул. Піскова,52 в с.Андріївка.
Замовник проекту: Радехівська міська рада .
Розробник проекту: Радехівський відділ ОП Львівського обласного проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро.

Ознайомитися з проєктами детальних планів територій можна у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. в приміщенні Радехівської міської ради за адресою: м.Радехів, пр..Відродження,3

( сектор містобудування та комунальної власності Радехівської міської ради) та на офіційному веб - сайті Радехівської  міської  ради.

Пропозиції ( зауваження) громадськості подавати до початку громадських слухань до 04 листопада 2024 року.

Громадські слухання по розгляду пропозицій та зауважень до проєктів детальних планів територій відбудуться о 10.00 год. 05 листопада 2024 року в сесійній залі Радехівської міської ради: за адресою : м. Радехів, пр. Відродження, 3.

Поділитись
Дізнайтеся також